Firma bratex – Wysoka jakość drewna w zgodzie z naturą!

Hurtownia drewna w Warszawie BRATEX to firma oparta na tradycjach rodzinnych, aktywnie działająca w branży od ponad 30 lat! O drewnie wiemy niemalże wszystko, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Materiał do produkcji pozyskujemy z lasów lubelskich słynących z najwyższej jakości drewna, charakteryzującego się gęstymi, równo ułożonymi słojami i pięknym rysunkiem drewna.

Jesteśmy firmą rodzinną. W branży drzewnej działamy od ponad 30 lat. Własny transport, tartak, suszarnia, stolarnia, sklep firmowy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że oferujemy wyroby drewniane najwyższej jakości za przystępną cenę. Oprócz szerokiej gamy gotowych artykułów z drewna jak np. blaty z litego drewna, parapety i progi drewniane, listwy przypodłogowe, deski strugane, trepy / stopnie drewniane, schody, poręcze, opaski, listwy, kantówki / legary strugane i wiele innych. Świadczymy również usługi stolarskie na miejscu w naszej stolarni przy ul. Powązkowska 28 np. docinanie materiału na wymiar, struganie, frezowanie czy wykonanie mebli z litego drewna (sosna, olcha, dąb, buk, jesion), mebli ogrodowych i wiele innych. Docinamy również materiał powierzony na wymiar. Prowadzimy też sprzedaż wyrobów drewnianych innych firm np. parkiet, deska podłogowa, sklejka, płyta stolarska, płyta OSB. Pracujemy w drewnie krajowym m.in. sosna, dąb, jesion, buk, olcha, jawor, orzech, czarny dąb jak i egzotycznych gatunkach.

Stosowanie najnowszych technologii, inwestycje w maszyny stolarskie, rozwój zawodowy pracowników przekładają się na wciąż rosnącą jakość naszych wyrobów z drewna. Własny transport zapewnia krótkie, dogodne terminy dostaw oraz szybką reakcję na potrzeby naszych klientów. Chętnie podejmiemy się wykonania nietypowych zamówień np. mebli litego drewna, altan, elementów z litego drewna wg. dostarczonych rysunków. Posiadamy własną tokarnię do drewna – toczymy elementy do średnicy 25 cm i długości 150 cm.

Stolarnia BRATEX to oferta skierowana zarówno dla Klientów detalicznych, jak i hurtowych. Drewno to świat pełen możliwości i oczekiwań, które postaramy się dla Państwa spełnić. Serdecznie zapraszamy do stolarni i składu drewna przy ul. Powązkowskiej 28 w Warszawie.

Zaufali nam