Listy przypodłogowe

Listwa przypodłogowa Warszawa – z miłości do drewna

BRATEX to wieloletnia tradycja w produkcji wyrobów z drewna. Nieprzerwanie dostarczamy najwyższej jakości produkty do Klientów hurtowych i detalicznych. Wytwarzamy listwy przypodłogowe i wykończeniowe z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, stosujemy najlepsze wysokoobrotowe strugarki, co w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą naszego personelu jest gwarancją najwyższej jakości. Jeśli szukacie listew przypodłogowych z litego drewna, precyzyjnie wykonanych, odpowiednio osuszonych, to jesteście w bardzo dobrym miejscu! Listwa przypodłogowa Warszawa to szerokie spektrum możliwości.

Listwy przypodłogowe drewniane Warszawa – profesjonalne wykończenie

Oferujemy drewniane listwy przypodłogowe, wykończeniowe, opaski drzwiowe, kątowniki oraz całą gamę dodatkowych drewnianych wariantów. Możemy wykonać i dostarczyć do Klientów z całej Polski listwy przypodłogowe drewniane pod dowolny kształt, wysokość, szerokość- wszystko według wzoru Klienta. Listwa przypodłogowa Warszawa to bardzo dobry wybór- proponujemy listwy, które spełniają cały zestaw zadań m.in. maskują szczelinę dylatacyjną, chronią ściany przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, umożliwiają rozprowadzenie kabli. Na życzenie Klienta każdą listwę możemy polakierować na dowolnie wybrany kolor. Wykonujemy również frezowanie wentylacyjne i przygotowujemy kanały listew pod oświetlenie LED.

Listwa przypodłogowa Warszawa – doświadczenie + technologia

Nasze listwy przypodłogowe to najczęściej: dębowe, sosnowe, bukowe i jesionowe. Oprócz wymienionych najpopularniejszych gatunków drewna używanych do produkcji listew i cokołów przyściennych, zdarzają się także zamówienia wyszukanych, ekskluzywnych listew przypodłogowych.

Niezależnie od wybranego gatunku drewna muszą Państwo wiedzieć, że listwy przypodłogowe zostaną wyprodukowane z najlepszego surowca, bardzo starannie wybranego i przetworzonego przy użyciu najlepszych technologii. Jesteśmy przekonani, ze tylko bogate doświadczenie w produkcji listew w połączeniu z nowoczesną technologią sprawi, że końcowy produkt, który Państwo otrzymają spełni wszystkie, nawet bardzo wygórowane oczekiwania. Listwa przypodłogowa Warszawa to piękno, trwałość i odporność na uszkodzenia. Nowoczesne drewniane listwy przypodłogowe z naszej stolarni zawsze nadążają za światowymi trendami.
Cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę. W BRATEX tworzymy najwyższej jakości drewniane listwy wykończeniowe, w tym przede wszystkim listwy przypodłogowe, ale również drewniane blaty, schody czy parapety. Tworzymy niezapomniane aranżacje- zapraszamy do kontaktu!