Naprawa elementów drewnianych, czyli Renowacja mebli drewnianych w Warszawie!

Zapewniamy kompleksową renowację mebli drewnianych. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są dla Państwa powierzone nam meble dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z należytym zaangażowaniem. Prowadzimy renowację mebli drewnianych bez ograniczeń – od najmniejszych zleceń jak naprawa krzesła drewnianego, czy dorobienie stylowej nogi do kredensu, po całe kompleksy mebli szafy, kredensy.

Czytaj więcej

Dzięki własnej stolarni i produkcji mamy możliwość dorobienia nawet najmniejszego detalu na indywidualne zamówienie. Naprawiamy krzesła drewniane w Warszawie jak i dorabiamy brakujące elementy do mebli wg starego wzoru. Mamy możliwość frezowania nawet najbardziej skomplikowanego wzoru cokołu, listwy dekoracyjnej czy opaski drzwiowej.

Prowadzimy również renowację blatów drewnianych: kuchennych, łazienkowych czy stołowych. Dzięki własnej stolarni w Warszawie możemy całkowicie odświeżyć blat drewniany, łącznie z zmianą kolorystyki, czy frezowania krawędzi. Bez problemu możemy powiększyć blat lub zmienić jemu kształt. Mamy możliwość, kompleksowej usługi wraz z odbiorem i dostawą odrestaurowanego blatu/mebla.

Posiadamy własną lakiernię, dlatego dobór kolorystyki po renowacji zazwyczaj nie sprawia większego problemu. Zapraszamy do kontaktu i nadaniu drugiego życia Twoim meblom.

SPRAWDŹ OFERTĘ I WYCEŃ ZAMÓWIENIE

Oferujemy szeroki i bogaty wachlarz wyrobów z litego drewna zarówno gotowych, jak i na specjalne zamówienie. Zrealizujemy każde zlecenie i rzetelnie wykonamy każdy projekt stolarski. Trepy, schody, blaty drewniane, progi i meble na indywidualne zamówienie to tylko część wyrobów jakie oferuje nasza stolarnia przy ul. Powązkowskiej 28. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Polecamy również