Stare drewno – na naszym składzie drewna w Warszawie, nie może zabraknąć nutki prawdziwej historii. Posiadamy w naszej ofercie drewno rozbiórkowe pochodzące ze starych budynków z historią. Oferujemy deski, belki do wystroju wnętrz czy produkcji niepowtarzanych mebli z prawdziwego starego drewna.

Czytaj więcej

 

  • Stare deski doskonale sprawdzą się jako elementy dekoracyjne na ścianach czy sufitach. Możemy przygotować gotowe deski do montażu, łączenie z dodatkową impregnacją starego drewna.
  • Stare bale – niepowtarzalna dekoracja sufitu, ściany. Stare bale drewniane idealnie sprawdzą się również do ram łóżka, czy lustra.
  • Stare drewno z rozbiórki – jest genialnym surowce do konstrukcji mebli, ram, blatów i innych elementów dekoracyjnych.
    Oczywiście w naszej stolarni na Woli, możemy przygotować gotowe meble wg indywidualnego projektu, ramy (razem z lustrem), blaty, jak i gotowe stoły.

SPRAWDŹ OFERTĘ I WYCEŃ ZAMÓWIENIE

Oferujemy szeroki i bogaty wachlarz wyrobów z litego drewna zarówno gotowych, jak i na specjalne zamówienie. Zrealizujemy każde zlecenie i rzetelnie wykonamy każdy projekt stolarski. Trepy, schody, blaty drewniane, progi i meble na indywidualne zamówienie to tylko część wyrobów jakie oferuje nasza stolarnia przy ul. Powązkowskiej 28. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Polecamy również