Postarzanie drewna – Strukturyzacja – Szczotkowanie – Ługowanie

Postarzanie drewna, a stare drewno?

Stare drewno bez wątpienia można wykorzystać do aranżacji wnętrza, konstrukcji mebla czy elementach dekoracyjnych. Jednak nie zawsze jest ono praktyczne, zwłaszcza gdy mówimy o elementach użytkowych: blaty drewniane do kuchni, drewniane blaty do stołów czy biurek lub drewniane blaty łazienkowe. Jeżeli chcemy, aby wykorzystane drewno miało dodatkowy charakter to musimy się z nim trochę „pobawić”. Z pewnością postarzenie drewna to jest właśnie ten zabieg, który nadaje charakter naszemu wnętrzu. Dzięki nowoczesnym technikom, bez problemu możemy wykonać „stare drewno” z nowych desek, które będzie bardzo ciężkie do odróżnienia.
Strukturyzacja, szczotkowanie drewna Warszawa – polega na wydobyciu naturalnego usłojenia drewna, za pomocą szczotkarki do drewna. Dzięki temu zabiegowi, możemy jeszcze bardziej poczuć naturę drewna i „zabawić się” w grę kolorami.

SPRAWDŹ OFERTĘ I WYCEŃ ZAMÓWIENIE

Oferujemy szeroki i bogaty wachlarz wyrobów z litego drewna zarówno gotowych, jak i na specjalne zamówienie. Zrealizujemy każde zlecenie i rzetelnie wykonamy każdy projekt stolarski. Trepy, schody, blaty drewniane, progi i meble na indywidualne zamówienie to tylko część wyrobów jakie oferuje nasza stolarnia przy ul. Powązkowskiej 28. Zapraszamy do kontaktu!

Zaufali nam

Polecamy również